Evropa 2024

Pojďte se s námi vydat na poznávací zájezd do Itálie, kde budete mít možnost navštívit nejenom město Veronu, která se řadí mezi jednu z perel severní Itálie, ale uvidíte toho mnohem více. Navštívíte s námi největší italské jezero Lago di Garda, které je rájem na úpatí Dolomit. Toto jezero je ledovcového původu a voda v něm je křišťálově průhledná. Díky lanovce, která Vás vyveze do výšky zhruba 2200 m.n.m. se Vám naskytne ojedinělý výhled na celé jezero. Čeká Vás celodenní prohlídka Florencie, historického centra zapsaného na seznamu UNESCO, navštívíte také slavnou šikmou věž v Pise nebo město San Gimignano.  Na závěr zájezdu Vás čeká prohlídka vesniček Cinque terre.

Zájezd nebyl zatím zařazen


Země sýrů, čokolády a krásné čisté přírody. Cestou do Švýcarska navštívíte místa spojená s upálením Mistra Jana Husa nebo se podíváte na nádherné Rýnské vodopády. Během pobytu navštívíte jedno z nejznámějších středisek Chamonix, uvidíte proslulou horu Matterhorn nebo ochutnáte jednu z mnoha švýcarských čokolád Nestlé. Těšit se můžete na typické švýcarské speciality, jako jsou raclette nebo fondue.

Zájezd nebyl zatím zařazen


Cesta po stopách Vikingů do Normandie tematicky navazuje na poznávací zájezdy do Skandinávie a současně nabízí jedinečné spojení krásné přírody, bohatství kulturních památek a svébytné gastronomie. Ostatně již název Normandie je odvozen od Normanů- severních mužů, kteří tuto oblast severní Francie osídlili již před tisíci lety. Navštívíte města Rouen+Bayeux, americký vojenský hřbitov, klášter Mont St.Michel nebo také nejdelší lanový most v Evropě Pont de Normandie.

Zájezd nebyl zatím zařazen