Zájezdy plné zážitků

Skandinávie, Evropa, svět, za sportem

Plánujte dovolenou 2024

I. Zvýhodnili jsme rodiny s dětmi

Naše standardní okruhy jsou vhodné pro rodiče s dětmi. Nebojte se cestovat s dětmi, je pro Vás připraveno rodinné ubytování a velmi hezký program. Právě Švédsko je země rodiny a dětí a nyní je pro Vás připraven speciálně upravený zájezd s návštěvou Legolandu.

II. Staňte se členy klubu CK a čerpejte výhody

Členem klubu se může stát každý, kdo byl s CK Scandia Czech tour na zájezdu a je s našimi službami spokojen. V případě pořádání akce cestovní kanceláře můžete čerpat zajímavé slevy a výhody. Garantujeme Vám vždy kvalitní průvodce a cestu našim autobusem NEOPLAN STARLINER C.
Nabídka připravovaných akcí na sezónu 2024 – viz ZÁJEZDY

III. Využijete našich služeb při Vaší individuální cestě

Máme kvalitní poradenský servis, zajistíme Vám trajekty (Scandlines – cesty do Švédska, Tallink Silja Lines – Finsko, Stena Lines – Norsko). Můžete se u nás ubytovat před samotnou cestou do Skandinávie, nabízíme Vám Hotel Nordik v Jablonci nad Nisou. Ve Švédsku můžete využít našich služeb na Penzionu Anneberg se službami (polopenze, parkoviště a programová nabídka). Cena 950 Kč os/den (dvojlůžkový pokoj s polopenzí). Rádi Vám poradíme a těšíme se na setkání.

IV. Akce 5 + 1

Staňte se prodejci našeho hlavního zájezdu do Švédska – Hřejivý Sever a šetřete náklady na zájezd. Sežeňte šest osob, pět osob zaplatí plnou částku a šestá osoba zaplatí pouze 50% z ceny zájezdu. Přiveďte své kamarády a šetřete peníze na zájezd.

V . Pište nám

Budeme rádi, pokud nám do naší rubriky „Severské okénko“ napíšete své podněty, hodnocení, ale i náměty na zlepšení. Na každý dotaz nebo námět budeme reagovat. Počítáme s Vámi a přejeme si, aby zájezd byl pro Vás jistotou.

VI. – Foťte a posílejte své obrázky

Posílejte nám zajímavé fotky z cest na info@scandiaczech.cz

×