Restaurace VIKING

RESTAURACE VIKING s kapacitou 30 míst, kterou využívá veřejnost, hosté HOTELU NORDIK, ale též klienti při odjezdu na zájezdy. Útulné prostředí vhodné pro malé svatební hostiny, rodinné oslavy, výroční oslavy a vánoční večírky. V nabídce najdete denní polední menu české i severské kuchyně.


Vážení hosté

stále je pro vás připravené výdejní okénko každý všední den v čase 11:00 – 14:30. Oběd vám připravíme do termoboxů nebo do vámi přinesených nádob. Pokud to bude možné, rezervujte si oběd den předem, abychom uspokojili všechny naše strávníky (osobně nebo telefonicky na čísle 602 402 099). Nasloucháme vám, a proto nás informujte, na čem dobrém byste si u nás pochutnali 😊.

Těšíme se na setkání, kolektiv Restaurace Viking.

Nabídka na týden 28. 6. 2021 – 30. 6. 2021

Nově přijímáme mimo klasických papírových také elektronické stravenky.

Vážení hoste, přes léto bude restaurace Viking zavřena.
Přejeme vám hezké prožití letních dní a zasloužených dovolených,
těšíme se na setkání v září.


V období Vánoc nabízí restaurace speciální nabídku pravého švédského vánočního stolu Julbord. Tato vánoční hostina je ve Švédsku velmi oblíbená nejen kvůli jídlu, ale i atmosféře, kterou vyvolává posezení s přáteli. Nabízíme pohoštění, kdy Vám připravíme jak studené pokrmy (např. pravá švédská paštika, sledě v hořčičné nebo rajské omáčce, losí salám, pravou švédskou šunku s hořčicí, salát z červené řepy, okurkový salát Bostongurka), tak i teplé pokrmy (např. masové kuličky Köttbullar, teplé párečky, gratinované brambory, rýžovou kaši) a mnoho jiných vybraných specialit dovezených přímo ze Švédska.