Zájezdy plné zážitků

Skandinávie, Evropa, svět, za sportem

New York

Program zájezdu

1. den: Přílet do New Yorku, ubytování. Procházka na Times Square a prohlídka večerního New York City.

2. den: Tradiční sobotní trh na Union Square. Prohlídka Manhattanu (Wall Street se slavnou Burzou, Chrysler Building, Lincoln Center, …). Výlet lodí na Liberty Island se Sochou Svobody. Mrakodrap One World Trade Center.

3. den: Návštěva mrakodrapu Empire State Building. Návštěva Muzea obětem 11. 9. 2001.

4. den: Celodenní výlet do Washingtonu D. C.. Bílý dům, Washingtonův monument, památník války ve Vietnamu, Kapitol spojených státu amerických. Arlingtonský národní hřbitov, Botanická zahrada a Národní muzeum letectví a kosmonautiky s Apollem 11.

5. den: Návštěva Rockefeller Center. Nákupy na 5. Avenue. Přejezd na Coney Island, poloostrov s pláží na pobřeží Atlantského oceánu. Ochutnávka pravého Hot dogu.

6. den: Návštěva Amerického přírodovědného muzea. Procházka Central Parkem, památník Strawberry Fields věnovaný zavražděnému J. Lennonovi. Procházka po Brooklynském mostě a atmosféra večerního Brooklynu.

7. den: Den Díkůvzdání, tradiční balónový průvod postaviček centrem Manhattanu. Společná večeře s tradičním krocanem s nádivkou, bramborovou kaší, brusinkami a desertem.

8. den: Black Friday neboli Černý pátek je dnem, největšího nakupování v USA. Návštěva muzea s letadlovou lodí Intrepid. Procházka do Chinatown a Little Italy, přistěhovalecké čtvrti s typickou čínskou a italskou atmosférou.

9. den: Harlem s největší gotickou katedrálou na světě. Procházka po High Line a symbolické rozloučení s NYC na Union Square, odlet do ČR.

10. den: Přílet do ČR.

Cena zahrnuje

Zpáteční letenku, 8x dvoulůžkové ubytování, shuttle z/na letiště v NYC, průvodce po celou dobu pobytu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Dopravu na/z letiště v ČR, vízové povolení ESTA ($ 21), jízdenku do Washingtonu ($ 60), připojištění léčebných výloh či storno zájezdu, doporučené vstupné.

Přehled cen a vstupenek (může se změnit)

Karta na metro 7 dní $ 34
Jízdenka na metro jednosměrná $ 3
Jízdenka na metro Washington D. C. jednosměrná $ 2
Socha Svobody $ 26
Empire State Building $ 44
One World Trade Center $ 44
Památník obětem 11. 9. 2001 $ 33
Hot dog cca $ 15
Přírodovědecké muzeum $ 28
Večeře Den Díkůvzdání $ 45
Muzeum s letadlovou lodí Intrepid $ 36
×
To top