Rozkvetlé Holandsko

Pojeďte s námi poznat vše, co dělá Holandsko Holandskem, od sýrového města Alkmaar, květinové burzy Alsmeer, pulzující metropole Amsterdamu, mlýnů, proslulé delfské keramiky až po největší květinový park Keukenhof. Zažijte atmosféru jarního rozkvétajícího Holandska a budete moci shlédnout každoroční velkolepou událost – průvod květinového korza.

Návrh programu

1. den:

Odjezd z ČR. Noční tranzit přes Německo.

 2. den:

Ráno příjezd do Holandska do Delft. Poté přejezd do Den Haagu, prohlídka města a jeho pamětihodností, návštěva Madurodamu. Večer odjezd na ubytování, večeře.

 3. den:

Po snídani odjezd do Haarleemu, návštěva katedrály – pokud již bude katedrála přístupná veřejnosti (katedrála bývá standardně otevřená od velikonoc do konce září) a prohlídka centra města. Poté přejezd do Amsterdamu, možnost projížďky lodí po grachtech, prohlídka muzeí dle vlastního výběru (Vincent van Gogh, Madame Tousseau, Rijksmuseum – díla Rembranta). Na večer procházka červenými uličkami. Zpět na ubytování, večeře.

 4. den:

Po snídani odjezd do Noordwijk ann Zee, kde začíná průvod alegorických vozů. Poté přejezd do Keukenhofu. Cestou na hotel návštěva farmy rodiny van Breugel. Návrat na ubytování, večeře.

5. den:

Po snídani odjezd do Volendamu – výroba sýrů, dřeváků. Poté odjezd do Zaanse Schans, prohlídka skanzenu s typickými zeleno – bílými dřevěnými domky a mlýny. Poté přejezd do Alkmaaru – sýrové tržiště. Poté tranzit přes Německo do ČR.

6. den:

V odpoledních hodinách příjezd do ČR.

V ceně:

průvodce, doprava, ubytování, snídaně

Není v ceně:

vstupy