Zájezdy plné zážitků

Skandinávie, Evropa, svět, za sportem

Londýn a okolí

Pojeďte s námi poznat to nejkrásnější z Londýna a jeho okolí! Podíváte se na britskou metropoli z London Eye, projedete se po večerní Temži, čeká na vás Tower Bridge, Big Ben, Trafalgar Square a spoustu dalších. Mimo jiné i Stonehange a exkurze farmy a po cestě zpět (přes Belgii) i malebné město Bruggy.

1. den – Ve večerních hodinách odjezd z ČR

2. den – příjezd, Londýn

V dopoledních hodinách příjezd do Calais (Francie), odtud trajektem do Doveru (Anglie). Cestou do Londýna, exkurze. Odpoledne příjezd do Londýna, návštěva některých atrakcí a památek – např. London Eye (135m vysoké ruské kolo na břehu Temže), večerní projížďka po Temži, večer ubytování v hotelu.

 3. den – Londýn

Prohlídka Londýna – Tower Bridge, Trafalgar Square, Big Ben, House of Parlament, Downing street – dům ministerského předsedy, Buckingham Palace – střídání stráží, Britské muzeum (zdarma), Hyde Park, Piccadilly circus, Národní galerie, Windsor – prohlídka hradu, jízda londýnským metrem (nejstarší na světě), možnost večere v restauraci s typickými britskými jídly např. fish and chips apod.

4. den – Stonehenge

Snídaně, odjezd do města Amesbury – prohlídka Stonehenge (komplex menhirů a kamenných kruhů starých 5000 let, perla Velké Británie). Cestou zastávka v Salisbury (prohlídka katedrály) a zpět do Londýna. Návrat na ubytování.

5. den – Dover + Bruggy

Snídaně, odjezd z Londýna do Doveru – prohlídka doverských křídových útesů, přejezd do Folkestone a eurotunelem do Calais, návštěva a prohlídka města Bruggy, výstup na věž, poté odjezd do ČR.

6. den – příjezd do ČR

V dopoledních hodinách návrat do ČR

Cena zahrnuje: Dopravu autobusem, trajekt, eurotunel, 3x ubytování se snídaní, průvodce, exkurze na farmě.

Cena nezahrnuje: Připojištění, večeře (možné dokoupit), doporučené vstupy, přistavení autobusu dle odjezdového místa

×