Zájezdy plné zážitků

Skandinávie, Evropa, svět, za sportem

Kongresová turistika

Pro kolektivy a společnosti nabízíme možnost zařazení do programu kterékoli výpravy exkurzi nebo návštěvu takového podniku či organizace, která je blízká Vašemu pracovnímu zaměření. Tento způsob cestovaní provozují severské firmy při cestách po Evropě a je velmi oblíbený. Kongresová turistika může přispět k celkovému zlepšení vztahu na pracovišti a k pochopení toho, co od zaměstnanců žádá zaměstnavatel.

V loňském roce s naší CK vycestovaly i společnosti, které jsou zástupci několika švédských firem, jako např. společnost IVT nebo Skanska. Připravili jsme pro ně program tak, aby nejen poznaly mateřskou společnost, ale zároveň se i seznámily s běžným životem ve Švédsku. Pro mateřskou společnost je tato alternativa finančně zajímavější, a nemusí tak vynakládat vysoké náklady za pobyt účastníků takové akce. Spektrum nabídky je opravdu bohaté, a tak máte možnost navštívit automobilku Volvo nebo bývalou zbrojovku Husqvarna, společnost ABB – Fläkt – vyrábějící klimatizace, nebo SKF – výroba kuličkových ložisek. Nabídka strojírenských podniků je ale daleko bohatší.

Pro lékaře a zdravotní personál jsou inspirující návštěvy nemocnice s výkladem a seznámením léčebného systému. Pro organizace statní správy jsou zajímavé návštěvy na úřadech spojené s návštěvou radnice v Jönköpingu nebo Policie s ukázkou vybavení policejních složek. Stavební firmy ocenily seznámení se s výstavbou Öresundského mostu.

Zemědělské svazy a agrární komory mají možnost navštívit farmy, živočišnou a rostlinou výrobu a poznat systém kvót a dotací z EU.

Nabídněte i školení bezpečnosti práce u nás hodně podceňované. Zařazení exkurze do programu Vám může pomoci při organizaci zájezdu, neboť na takovouto formu cestování lze získat i finanční prostředky od zaměstnavatele.

×
To top