Zájezdy plné zážitků

Skandinávie, Evropa, svět, za sportem

Hokejové okruhy

HOKEJOVÝ POBYT VE ŠVÉDSKU

SPOJENÝ S PŘÁTELSKÝMI UTKÁNÍMI – (8 dní, 5 nocí)

Délka okruhu: 2 800 km

S velikým ohlasem se již několik let setkávají hokejové tréninkové pobyty dorostenců a žáků různých věkových kategorií. Pro švédská hokejová družstva je to veliká výzva k porovnání kvality našeho herního projevu a naopak pro našince je to šance pokořit severskou jedničku tohoto sportu. Pobyty jsou osmidenní a pro účastníky jsou zajištěny čtyři zápasy s místními kluby. Program je pro Vás připraven tak, abyste měli možnost poznat nejenom herní morálku, zázemí hal a sportovišť, ale i způsob života místních lidí. Zájezd částečně vychází z okruhu č. 1 – „Hřejivý Sever“ a je upraven podle časového harmonogramu hokejových zápasů. Cestovní kancelář nemůže ovlivnit časy přátelských utkání a případná zrušení zápasu.

Ukázka programu:

1. den – odjezd z ČR v odpoledních až večerních hodinách (dle odjezdového místa).

2. den -ranní trajekt do dánského města Gedser (plavba 2 hod), prohlídka Kodaně – centrum města, Malá mořská víla, královský palác Amalienborg, pěší zóna, …Návštěva muzea pivovaru Carlsberg. Trajekt z Helsingoru do Helsingborgu. Ve večerních hodinách příjezd na základnu.

3. den -výlet do města Gränna, kde navštívíte skanzen Grännaberg, centrum města a obchodu, kde shlédnete originální ruční výrobu mentolových špalků „Polkagrís“. Návrat zpět na základnu.
Odpoledne přátelské utkání.

4. den -dopoledne přátelské utkání. Odpoledne navštívíte muzeum zápalek v Jönköpingu, kde si můžete vyzkoušet vyrobit vlastní krabičku zápalek. Poté Vás čeká návštěva muzea továrny Husqvarna.

5. den -odjezd do druhého největšího města Švédska a zároveň největšího skandinávského přístavu – Göteborg. Prohlídka městského parku s živým losem, návštěva rybího trhu, kde si koupíte bagetu s uzeným lososem a krevetovým salátem. Na závěr se podíváte do jedinečného muzea světové přírody – Universeum, kde se ocitnete v tropickém pralese, v podmořském světě mezi žraloky a kladivouny a ve světě techniky s různými pokusy a vynálezy.

6. den -dopoledne přátelské utkání. Odpoledne možnost nákupu v obchodním centru A6 v Jönköpingu a poté relaxace ve vodním centru Rosenlundsbadet s mořskými vlnami a tobogány.

7. den -po snídani odjezd do města Malmö, návštěva přírodovědného a technického muzea. Z Malmö přejezd přes Öresundský most do Dánska. Z Dánska plavba lodí do německého přístavu Rostock (2 hodiny). Tranzit přes Německo.

8. den

NOVINKA:

Do programu lze zařadit návštěvu tropického světa – Tropical Island u Berlína, kde si odpočinete po cestě na pláži a poté zrelaxujete ve vodě (cca 9h zastávka). Poté odjezd do ČR.

Pokud nebudete mít zájem o Tropical Island, pak po připlutí do Rostocku následuje přímý transit přes Německo do ČR.

NOVINKA: Do programu lze připojit 9. den, a tím bude fakultativní výlet do Stockholmu v ceně 550,- Kč

Stravování:

Během pobytu mají hokejové skupiny zajištěny plnou penzi s tím, že obědy jsou podávány formou balíčků na cestu. Snídaně je kontinentální, večeře jednotná – polévka, hlavní jídlo.

Cena zahrnuje:

doprava busem, 3x trajekt, 5x ubytování (2,4 – lůžkové), rozšířená polopenze, 3x – 4x zprostředkovaná utkání

Cena nezahrnuje:

Přistavení autobusu dle odjezdového místa, vstupy dle programové nabídky, pojištění léčebných výloh, které CK vyžaduje.


* Pozn.: Ceny se odvíjejí podle počtu osob ve skupině.

×