Zájezdy plné zážitků

Skandinávie, Evropa, svět, za sportem

Césarův Řím a Vesuv

Na tomto jedinečném poznávacím zájezdu navštívíte památky starověkého Říma a Pompejí, užijete si jedinečnou atmosféru Vatikánu a prohlédnete si také monumenty italské přírody jako je například dřímající sopka Vesuv. Řím a Vatikán jsou jedněmi ze základních kamenů evropské kultury, jejich návštěva patří téměř k povinnostem každého Evropana. Využijte tedy této příležitosti, kdy poznáte nejen „věčné město“, ale i překrásnou scenérii Neapolského zálivu s majestátní sopkou Vesuv, na jejímž úpatí leží „pohřbené Pompeje“. Na tomto jedinečném poznávacím zájezdu navštívíte památky starověkého Říma a Pompejí, užijete si jedinečnou atmosféru Vatikánu a prohlédnete si také monumenty italské přírody jako je například dřímající sopka Vesuv. Řím a Vatikán jsou jedněmi ze základních kamenů evropské kultury, jejich návštěva patří téměř k povinnostem každého Evropana. Využijte tedy této příležitosti, kdy poznáte nejen „věčné město“, ale i překrásnou scenérii Neapolského zálivu s majestátní sopkou Vesuv, na jejímž úpatí leží „pohřbené Pompeje“.

Cena zahrnuje:

Dopravu lux busem, 2x vícelůžkové ubytování (příplatek za dvoulůžkový pokoj 500,- Kč/osoba, kapacita omezena), průvodce po celou dobu pobytu, pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:

Vstupné v rámci programové nabídky, přístavné

 

Doporučené vstupy:

Vatikánská muzea vč. Sixtinské kaple (15,- € skupinová cena), Andělský hrad (5,- € dospělí / 2,60 € osoby ve věku 18 – 25 let / do 18 let a nad 65 let zdarma), kupole chrámu sv. Petra (7,- €), Koloseum (9,- € / v případě konání speciální akce příplatek až 3,- € na osobu), Forum Romanum (9,- €).

 

Možnost zakoupení karty Roma Pass (25,- €) – v rámci této karty Vám můžete využít slevy na vstupném do muzeí nebo využít městskou hromadnou dopravu.

×
To top