Plánujte dovolenou 2023

I. Zvýhodnili jsme rodiny s dětmi

Naše standardní okruhy jsou vhodné pro rodiče s dětmi. Nebojte se cestovat s dětmi, je pro Vás připraveno rodinné ubytování a velmi hezký program. Právě Švédsko je země rodiny a dětí a nyní je pro Vás připraven speciálně upravený zájezd s návštěvou Legolandu.

II. Staňte se členy klubu CK a čerpejte výhody

Členem klubu se může stát každý, kdo byl s CK Scandia Czech tour na zájezdu a je s našimi službami spokojen. V případě pořádání akce cestovní kanceláře můžete čerpat zajímavé slevy a výhody. Garantujeme Vám vždy kvalitní průvodce a cestu našim autobusem SETRA. Nabídka připravovaných akcí na sezónu 2020 – viz ZÁJEZDY EVROPA. Připravujeme pro Vás zájezdy do Švýcarska, Holandska, Itálie a Normandie.

III. Využijete našich služeb při Vaší individuální cestě

Máme kvalitní poradenský servis, zajistíme Vám trajekty (Scandlines – cesty do Švédska, Tallink Silja Lines – Finsko, Stena Lines – Norsko). Můžete se u nás ubytovat před samotnou cestou do Skandinávie, nabízíme Vám Hotel Nordik v Jablonci nad Nisou. Ve Švédsku můžete využít našich služeb na Penzionu Anneberg se službami (polopenze, parkoviště a programová nabídka). Cena 850 Kč os/den (dvojlůžkový pokoj s polopenzí). Rádi Vám poradíme a těšíme se na setkání.

IV. Akce 5 + 1

Staňte se prodejci našeho hlavního zájezdu do Švédska – Hřejivý Sever a šetřete náklady na zájezd. Sežeňte šest osob, pět osob zaplatí plnou částku a šestá osoba zaplatí pouze 50% z ceny zájezdu. Přiveďte své kamarády a šetřete peníze na zájezd.

V . Pište nám

Budeme rádi, pokud nám do naší rubriky „Severské okénko“ napíšete své podněty, hodnocení, ale i náměty na každý dotaz nebo námět budeme reagovat počítáme s Vámi a přejeme si, aby zájezd byl pro Vás jistotou

VI. – Foťte a posílejte své obrázky

posílejte nám zajímavé fotky z cest na info@scandiaczech.cz