Zájezdy plné zážitků

Skandinávie, Evropa, svět, za sportem

Autobusová a lodní doprava

Pro naše cesty je zajištěna doprava spolehlivými a renomovanými společnostmi, se kterými naše CK spolupracuje již několik sezón. V případě skupinového zájezdu jsou místa přidělována dle dohody s objednavatelem, a to tak, že CK kolektivu dle dohody přidělí místa v autobusu k vytvoření zasedacího pořádku. Jednotlivým klientům jsou místa v autobusu přidělována podle data zakoupení zájezdu. Novinkou jsou povinné bezpečnostní pásy, které byste měli při přepravě používat. Využíváme vozy Setra, Bova Futura, Renault Iliade nebo Mercedes Benz. Busy jsou s klimatizací, videem (nebo DVD), audiem a WC.

Zavazadla

Pro lepší uspořádání zavazadlového prostoru doporučujeme použít cestovní tašku nebo kufr, ne krosnu nebo batoh. Do autobusu si s sebou nezapomeňte vzít příruční zavazadlo s pasem, pitím, potravinami a osobní hygienou. Pozor na váhu zavazadla (max. 15 kg – opravit). Vzhledem k tomu, že všude ve Skandinávii je voda velmi kvalitní a chutná, proto s sebou neberte balenou vodu.

Příruční zavazadlo při tranzitu

V případě, že budete využívat tranzitního přejezdu, připravte si do příručního zavazadla věci s osobní hygienou a povlečením, jež využijete při ubytování na základně CK ve Švédsku.

S námi jako autobusovou linkou

Zajímavá je možnost využití pouze dopravy do Skandinávie s některým z našich dopravců v termínech katalogové nabídky. Jelikož naše okruhy směřují daleko na Sever, můžete je využít nejen při cestě do Skandinávie, ale i zpět. Jedná se o individuální plán cesty, který můžete konzultovat se zástupcem CK.

Cena ze osobu je:

do Švédska a zpět: 3 000,- Kč / os.

do Norska a zpět: 4 000,- Kč / os.

k ceně do Norska je nutné připočítat cenu kajuty.

na trajektu při zpáteční cestě: 700 NOK / čtyřlůžková kajuta.

Ceny přístavného pro rok 2017 za osobu:

Hradec Králové:

190,- Kč

České Budějovice:

400,- Kč

Praha:

220,- Kč

Brno, Přerov:

450,- Kč

Karlovy Vary:

350,- Kč

Opava:

500,- Kč

Plzeň:

350,- Kč

Ostrava, Zlín:

550,- Kč

Během našich cest na Sever využíváme moderních a bezpečných trajektů. Platba v restauracích a obchodech probíhá na všech linkách v měnách zemí, odkud trajekt vyplouvá a kam připlouvá.

Scandlines

Využíváme při lodní přepravě do Švédska. Během plavby je možno posedět v klubových místnostech nebo spát v klidných místnostech s polohovacími sedadly. Na trajektech je velmi dobré sociální zázemí (toalety, umývárny). Večeře ani snídaně nejsou zahrnuty v ceně. Pro Vaší individuální cestu na Sever Vám zajistíme rezervaci a lodní lístky (voucher) u všech lodních společností.

Stena Line

Využíváme během plavby mezi Norskem
a Dánskem. Lodě Stena Saga jezdí na lince Oslo – Frederikshaven a zpět. Zde jsou zajištěny čtyřlůžkové kajuty, které jsou vybaveny povlečením, ručníky a mají vlastní sociální zařízení. Na všech linkách se nacházejí různé kavárny, bary, diskotéky, kina a obchody, které jistě Vaši plavbu zpříjemní. Snídaně a večeře není v ceně – doporučujeme dokoupit.

Silja Line

Využíváme během plavby mezi Švédskem
a Finskem. Lodě Silja Festival a Silja Europa jezdí na lince Stockholm – Turku a zpět. Zde jsou zajištěny čtyřlůžkové kajuty, které jsou vybaveny povlečením, ručníky a mají vlastní sociální zařízení. Při této plavbě máte v ceně snídani na lodi ve formě bufetových stolů.

×