Zájezdy plné zážitků

Skandinávie, Evropa, svět, za sportem

Klubové akce

Klubová AKCE č.2: Londýn

Cestou do Londýna jsme navštívili několik měst Antverpy, Bruggy a Gent ,kde jsme si prohlédli nejenom pamětihodnosti těchto měst, ale shlédli například i výrobu čokolády.

Ale náš hlavní cíl bylo hlavní město Velké Británie / Londýn. Město nás přivítalo krásným slunečním počasím. Zde jsme se ve skupinách a i jednotlivě vydali za krásami tohoto města. Navštívili jsme viktoriánský zvedací most Tower Bridge, ze 135m výšky Londýnského oka se nám naskytl krásný výhled na „noční“ Londýn. Samozřejmě jsme nemohli vynechat zástavku u největších hodin v Británii – Big Benu.

Nezapomenutelnou se stala projížďka lodí na Temži. Po celém Londýnu jsme míjeli v ulicích červené dvoupatrové autobusy a typické červené telefonní budky, které byli kupodivu hojně využívány. Velmi zajímavá byla ukázka střídání stráží s koňmi. Městský strážník nám vysvětlil používání metra. Někteří z nás zavítali i do místních restaurací, kterých se v londýnských uličkách objevuje značné množství, stejně jako různých obchůdků. Naše kroky vedli dále i k Westminsterskému paláci, Národní galerii, Trafalgar square či Picadilly a mnoha dalším. Londýn nám přinesl spoustu neopakovatelných zážitků.

Zasíláme pozdrav do Londýna a někdy zase na viděnou. Nezapomeňte se podívat na sadu fotografií. Pro členy klubu připravujeme další akce.


×
To top